Bestuur

Bestuur

Bestuurslid

Contactgegevens

Functie

Johan Van Dijcke

Broekstraat 9

2820 Rijmenam

johan@gezinsbond-rijmenam.be

0498/862830

Voorzitter

Ledenadministratie

 

Catherine Beddeleem

Rijmenamsebaan 94

Boortmeerbeek

0477/999 005

catherine.beddeleem@telenet.be

Pers & publicatie

Peter Daans

Jachthoornlaan 5

2820 Rijmenam

015/34 06 23

peter.daans@telenet.be

Bestuurslid

Eric Fonteyn

Rijmenamseweg 254

2820 Rijmenam

015/33 61 13

eric.a.fonteyn@aexp.com

Reductiekaarten

Adje Geens

D. Liekenslaan 12

3140 Keerbergen

015/51 41 09

adje.geens@scarlet.be

Gezinsspaarkaarten

 

Marie-Pierre Marly

Oude Keerbergsebaan 27

2820 Rijmenam

015/52 04 44

marlymp@hotmail.com

Bestuurslid & Vorming

Regine Snoeck

Amerstraat 2

2820 Rijmenam

015/52 08 28

regine.snoeck@skynet.be

Bloemschikken

Eve Van Daele

Korte Dreef 40

2820 Rijmenam

015/51 64 53

eve@pc-talent.com

Secretariaat & Aerobics

Georgette Verstraeten

Bleukstraat 23

2820 Rijmenam

015/33 61 29

georgette.verstraeten@telenet.be

Kinderoppasdienst & Onthaal

Guido Bral

Louterman 35

2820 Rijmenam

015/51 60 24

guido.bral@telenet.be

Penningmeester & Fietsen

Bart Manteleers

bart.manteleers1@telenet.be

Bestuurslid

Denie Nowella

denie.nowella@telenet.be

Bestuurslid

Contacteer ons

Indien je vragen hebt, contacteer gerust één van onze bestuursleden. Bekijk even welk soort vraag je hebt en contacteer het bestuurslid dat jou kan helpen.

Lid worden

Wil je zelf lid worden van het bestuur en de gezinnen in Rijmenam mee een hart onder de riem steken? Neem dan contact op met Johan Van Dijcke voor meer informatie.

Activiteiten

Meer informatie over onze activiteiten vind je op de betreffende activiteiten pagina.

 

 

Copyright © All Rights Reserved